Niekoľko slov o nás

Sportdiag je spoločnosť založená v roku 2009. Pôvodne bola orientovaná na poskytovanie starostlivosti a služieb v oblasti diagnostiky trénovanosti, športového tréningu a výživy pre vrcholových a výkonnostných športovcov.

V súčasnosti sa naša spoločnosť sústreďuje prevažne na poskytovanie  vzdelávacích aktivít a pohybových programov pre firmy. Opierame sa o bohaté 15 ročné klinické skúsenosti a vlastné vedecké výsledky.

Vďaka skúsenostiam z realizovaných projektov a eventov sme postupne formovali vzdelávacie aktivity a  vytvorili jedinečný koncept Fit 24/7. Našim cieľom  je vyškoliť  zamestnanca, ktorý bude Fit24/7 nielen v práci ale aj bežnom živote.

doc. RNDr. Viktor Bielik, PhD.

Je motivátorom, lektorom a autorom v oblasti zdravej výživy a telesného pohybu. Jeho odborné vedomosti sú podkuté vlastným výskumom, viac ako 15 ročnou praxou na klinike športovej medicíny a pôsobením na Univerzite  Komenského v Bratislave.

Buďte Fit 24/7 s nami

Čo vám možeme ponúknuť

PREDNÁŠKY A WORKSHOPY

Priamo vo vašej firme naučíme zamestnancov, ako sa dostať do kondície popri práci a rodine, čo jesť aby boli zdraví a vyzerali ako z katalógu.

DVOJDŇOVÉ ŠKOLENIA

Niet lepší spôsob, ako si všetko vyskúšať na vlastnej koži. Počas dvoch dní spolu absolvujeme rôzne tréningy, pohybové aktivity, ochutnáme zdravé a chutné jedlo a prehĺbime vedomosti.

15 ROČNÉ SKÚSENOSTI

Od roku 2004 boli našími klientami vrcholoví športovci, úspešní menežéri či ľudia s rôznym stupňom nadváhy a obezity.

Naštartujte sa s nami

Buďte Fit 24/7 nielen v práci, ale aj v bežnom živote

0
Spokojných klientov
0
zhodených kíl
0
Realizovaných projektov

Naša odbornosť
a skúsenosti

Počas 15-tich rokov sme s vami nadobudli veľa skúseností a prehĺbili našu odbornosť. Našu energiu venujeme pomerne hlavne do týchto oblastí:

VZDELÁVACIE AKTIVITY
55%
ŠPORTOVÁ MEDICÍNA
20%
VEDECKÝ VÝSKUM
25%